niedziela, 2 czerwca 2013

Leniwa niedziela: photo love, sesje narzeczeńskie

Dawno nie zamieszczałam postów w tej sekcji, ale skoro jest niedziela, to rano rozleniwiona przeglądam Pinterest... To moje najnowsze internetowe odkrycie. Tyle świetnych inspiracji w jednym miejscu - po prostu raj dla craftmaniaka. A dziś urzekły mnie takie photo love. Większość pochodzi zapewne z sesji narzeczeńskich. Sama zrobiłam sobie taką amatorską sesję przed ślubem - świetna zabawa i pamiątka. No a później można je wykorzystać w zaproszeniach czy dekoracjach. Ale tak naprawdę zdjęcie ze swoim ukochanym/ukochaną można zrobić bez żadnej okazji. Tak więc LET'S INSPIRE.

Długi pocałunek
  Z napisami

Baloniki to zawsze świetny pomysł
 

Uwielbiam piknikowe sesje

I jeszcze kilka tak po prostu: bo są urocze
A na sam koniec moje ulubione własne photo love

 

Życzę Wam słonecznej, leniwej i pełnej miłości niedzieli.

4 komentarze:

Klarysa. pisze...

Ja mam jedno takie urocze zdjęcie z moim narzeczonym który już od 11 lat jest moim mężem i czasami podczas kłóni ( no nie ma ludzi idealnych) pokazuje mu to zdjęcie i mówię "a pamiętasz nas "...no i po kłótni;)

taja.85 pisze...

Klaryso, to świetny pomysł. Ja jestem dopiero rok po ślubie. Patent jeszcze się pewnie przyda. A miłych zdjęć z okresu sprzed ślubu mnie nie brakuje.

Joanna pisze...

super love photo :)

taja.85 pisze...

Joanno, jak znajdę jeszcze jakieś ładne zdjęcia, myślę nad kontynuowaniem takiej zdjęciowej sekcji. Jak oglądam te zdjęcia, to poprawia mi się humor :)