wtorek, 20 października 2015

Alfabetyczny plakat do dziecięcego pokoju

Wczoraj debiutowałam w Art Piaskownicy jako organizatorka kolejnego wyzwania. Trafiło mi się bardzo ogólne wyzwanie z cyklu "Zainspiruj się". Trochę na przekór jesiennej aurze wybrałam jako inspirację pracę Toma Slaughtera. Zauroczyły mi mnie użyte w pracy żywe kolory, a w sumie i trochę jesiennych motywów się znajdzie takich jak parasol czy kapelusz. Kolażowy rodzaj pracy zainspirował mnie do stworzenia plakatu do pokoju Róży. Podobały mi się plakaty z alfabetem, a by był on jeszcze bardziej edukacyjny zamieściłam przy każdej literce obrazek rzeczy zaczynającej się na tą literę. 
Od razu uprzedzę pytania spostrzegawczych osób. Celowo pominęłam "Y". Myślę, że nauczenie się słowa Yeti nie jest aż tak edukacyjne, zważywszy na to, że to wymyślony potwór.


Zachęcam do wzięcia udziału w wyzwaniu, ponieważ w tym miesiącu można we wszystkich piaskownicowych zabawach można wygrać bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie tricksart.pl.

http://art-piaskownica.blogspot.com/2015/10/zainspiruj-sie-praca-toma-slaughtera.html

4 komentarze:

Mama Sokole Oko pisze...

Gratuluję zatem debiutu :) Bardzo inspirująca praca, pana Toma S. i oczywiście Twoja.
Jak to Yeti wymyślony potwór? Nie czytałyście moje drogie zimowej książki o Yeti? Eva Susso&Benjamin Chaud :) 'Yecik, plecik, plums' :)
Pozdrawiam ciepło :)))

Mama Sokole Oko pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
taja.85 pisze...

Nie czytałam. Nawet jeśli jest prawdziwy to nie ma ładnego rysunku yeti w necie ;)

kiga bet vel Ki pisze...

mi stwory zmyślone czy nie nie przeszkadzają :P za to bardzo, ale to bardzo podoba mi się pomysł na tablicę :):):) zwłaszcza, że dzieci w wieku naszych córek są "głodne" słów i obrazów ... uściski dla Róży :)