O mnie

"Po co kupować coś, co możesz zrobić samemu."

Motto mniej więcej w tym brzmieniu, wyczytałam kilka miesięcy temu w książce "Zamień chemię na jedzenie" Julity Bator. Gdy zastanawiałam się ostatnio nad pewnymi zmianami na blogu, pomyślałam, że tak właściwie stanowi ono moje motto życiowe i pasuje też na motto mojego bloga. W końcu nazwa wskazuje, że mówi on o rzeczach, które robię własnoręcznie. I rzeczywiście, gdy wybieram się do znajomych w pierwszej kolejności rozważam przyniesienie czegoś zrobionego samemu czy będzie to uszyta maskotka dla urodzonego niedawno maluszka, domowe pralinki, kawałek ciasta czy słoik dżemu.taki prezent, w który ktoś włożył swój czas, ma też prawdziwą duszę. Podobna zasada przyświeca mi od wielu lat w kuchni czy przyświecała mi podczas robienia wyprawki dla mojej córeczki.

 

Już od ładnych paru lat zajmuję się scrapbookingiem. Od czasu do czasu lubię też coś zrobić w technice decoupage. Natomiast ostatnimi czasy pasjonuje mnie przede wszystkim szycie. Na moim blogu już od paru ładnych miesięcy królują ręcznie robione zabawki, pościele czy nawet ubranka. Cały czas czuję się początkująca w tej dziedzinie, natomiast mam już sporo małych osobistych sukcesów jak zmierzenie się z wszywaniem zamka czy tworzeniem samej wykrojów ubranek dla pluszaków.

Uważam, że nic nie zastąpi ręcznie robionych prezentów, albumów czy ozdób. sama tworzyłam tez dekoracje na swój ślub. Więcej na ten temat na moim drugim blogu: http://albumymadebytaja.blogspot.com


Poza craftowaniem lubię też zdrowo gotować (od czasów liceum jestem wegetarianką). Interesuje mnie też temat urządzania wnętrz. Wciągnął mnie od momentu, gdy zaczęliśmy z mężem urządzać mieszkanie. Jest jeszcze sporo rzeczy, które chciałabym w mieszkaniu zmienić, stąd w niedzielnych inspiracjach pojawia się czasem ten temat.

Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim przegląd moich prac, a także garść inspiracji. Mam nadzieję, że przydatne okażą się przygotowywane przeze mnie kursy. Sama lubię wynajdywać różne tutoriale i gotowe wykroje, stąd jeśli mam taką możliwość, lubię dzielić się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i będziesz częstym gościem mojego bloga.


Serdecznie zapraszam
Taja

Adres mailowy
taja85@interia.pl

Brak komentarzy: